Pracownik fizyczny w odlewni

Doetinchem
Oferta opublikowana16.05.2024
Oferta wygasa24.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

Nasz klient poszukuje pracownika fizycznego do pracy w odlewni. Firma produkuje części dla przemysłu samochodowego. Praca jest jednozmianowa: od 6 rano do 14:00 godz.

Obowiązki

-podnoszenie i przemieszczanie części/komponentów (waga około 15 kg);

Wymagania

● Masz odpowiednie doświadczenie zawodowe;

● Jesteś samodzielny i potrafisz porozumieć się ze współpracownikami w języku niemieckim lub angielskim;

● Posiadasz własny transport i prawo jazdy;

Oferujemy

● Prawidłowe wynagrodzenie w wysokości 500 eur netto tygodniowo;

● Akumulację emerytalną w Stipp(+);

● Zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe) przez Eming i zgodnie ze standardem SNF;

● Jeśli jest to niezbędne do Twojej pracy, zapewniamy narzędzia (elektryczne);

● Dobrej jakości odzież roboczą;

● Jedna osoba kontaktowa;

● Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem ZEM.