Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżaedukacja / szkolenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Bibliotekarz

Obowiązki

Główne zadania i obowiązki:

  • Obsługa użytkowników w zakresie zapisów, aktywowania kont czytelniczych, kart zobowiązań, drukowania kart bibliotecznych, kart obiegowych i likwidacji konta bibliotecznego
  • Udostępnianie, wypożyczanie i przyjmowanie zwrotów dokumentów bibliotecznych wraz z rejestracją w systemie bibliotecznym Prolib M21
  • Udzielanie informacji o zbiorach, warunkach ich udostępniania oraz o sposobie rozmieszczenia zbiorów w strefie wolnego dostępu
  • Szkolenie użytkowników indywidualnych z zakresu korzystania z urządzeń samoobsługowych oraz katalogu komputerowego (OPAC)
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Realizacja zamówień na usługi biblioteczne z instytucji krajowych
  • Porządkowanie księgozbiorów w strefie ciszy oraz w strefie wolnego dostępu

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w bibliotece
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie programów MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2
  • Komunikatywność
  • Dokładność

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Motywacyjny i adekwatny do doświadczenia system wynagradzania
  • Udział w programie rozwoju zawodowego w ramach spersonalizowanych kursów i szkoleń
  • Pakiet benefitów pracowniczych (13-stą pensję, dofinansowanie wypoczynku letniego, Kartę Multisport)