Oferta opublikowana13.05.2024
Oferta wygasa08.07.2024
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Barman

Obowiązki

Za co będziesz odpowiadać?

  • tworzenie atmosfery i pozytywnych doświadczeń gości w restauracji poprzez sprzedaż oraz aktywne nawiązywanie kontaktu
  • budowanie ich pozytywnych doświadczeń
  • zapewnianie gościom spersonalizowanej obsługi
  • za całokształt doświadczeń gości restauracji
  • tworzenie karty koktaili, dbanie o zatowarowanie baru

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • ponadprzeciętnych umiejętności nawiązywania relacji
  • zaangażowania w pracę oraz otwartości na ludzi i ich potrzeby
  • dzielenia się entuzjazmem i wprowadzania pozytywnej atmosfery w lokalu
  • mile widziane jest wcześniejsze doświadczenie w pracy z ludźmi

Oferujemy

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę i wzajemne relacje
  • możliwość rozwoju kompetencji i pakiet szkoleń z różnych obszarów zarządzania
  • umowę o pracę lub zlecenie