ZBROJARZ/BETONIARZ

Siemianowice Śląskie
Oferta opublikowana06.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Prace według stanowiska. Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, czytanie rysunku technicznego, zapał i chęć do pracy, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach. Praca na 1 zmianę w godzinach 6.00-14.00 lub 7.00-15.00 Wynagrodzenie ze stawką godzinową możliwe nadgodziny. Umowa zlecenie stawka od 28 zł netto.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 34,67 PLN

Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie stawka od 28 zł netto (wynagrodzenie do uzgodnienia)

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania pożądne

Zawody: Betoniarz-zbrojarz*

Uprawnienia: chęć do pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, czytanie rysunku technicznego, zapał i chęć do pracy, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach.

Pracodawca

Nazwa: Forbis Sp. z o.o.

Adres: Miodowa 43, 47-100 Strzelce Opolskie, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv