Serwisant elektroniki (praca wyjazdowa)

Bydgoszcz
Oferta opublikowana01.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Opis oferty pracy

Nr licencji: 7933
## Serwisant elektroniki (terenowy) - praca stała, umowa o pracę

Do zespołu naszego Klienta - producenta urządzeń elektronicznych w Bydgoszczy poszukujemy Serwisanta elektroniki.

### Opis stanowiska:
- Wykonywanie prac serwisowych i naprawczych urządzeń elektronicznych
- Diagnozowanie usterek i identyfikowanie przyczyn awarii
- Wymiana uszkodzonych podzespołów i elementów
- Konserwacja i utrzymanie urządzeń w dobrym stanie technicznym
- Dokumentowanie wykonanych prac serwisowych

### Wymagania:
- Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń elektronicznych
- Znajomość budowy i działania różnych urządzeń elektronicznych
- Umiejętność diagnozowania usterek i identyfikowania przyczyn awarii
- Umiejętność pracy w zespole
- Prawo jazdy kategorii B

### Oferujemy:
- Stałe zatrudnienie - umowa o pracę (bezpośrednio z pracodawcą)
- Samochód służbowy (do użytku służbowego)
- Telefon służbowy
- Pakiet szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje
- Pracę w dynamicznym i rozwojowym zespole
- Stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej firmie

## Zainteresowana/y? Aplikuj już dziś!

Jeśli jesteś zainteresowany/-a pracą jako Serwisant elektroniki, wyślij swoje CV przez opcję aplikuj.