Prawnik/ Prawniczka

Gdynia
Oferta opublikowana01.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprawo
Poszukujemy prawnika, który będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę klientów Kancelarii w zakresie prawa cudzoziemców. Osoba na tym stanowisku będzie analizować przepisy prawne, sporządzać, weryfikować i składać pisma do organów publicznych oraz zarządzać bieżącymi sprawami Kancelarii, w tym dbać o dokumentację. Dodatkowo, będzie utrzymywać stały kontakt z podmiotami zewnętrznymi, polskimi i zagranicznymi, nadzorując związane z nimi sprawy, włączając wizyty w urzędach.

Obowiązki:
  • Przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych i pism prawniczych
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa i zapewnianie zgodności działań z obowiązującym prawem
  • Zarządzanie, prowadzenie i bieżąca aktualizacja spraw Kancelarii (w szczególności dbanie o dokumentację)
  • Współpraca/stały kontakt z podmiotami zewnętrznymi zarówno polskimi jak i zagranicznymi (np. firmami, urzędami i innymi instytucjami)
Wymagania:
  • Mile widziana znajomość przepisów prawa cudzoziemców oraz procedur imigracyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientami
  • Dokładność i skrupulatność
Oferujemy:
  • Stabilne i długoterminowe warunki zatrudnienia
  • Pracę w zgranym i kreatywnym zespole doświadczonych i pomocnych współpracowników
  • Pracę w nowoczesnej Kancelarii w doskonałej lokalizacji - Plac Unii w Gdyni
Informacje o firmie

Kandydat idealny dla nas to osoba dobrze zorganizowana, komunikatywna, skupiona na działaniu, która chce rozwijać swoją karierę zawodową.

MIGRANT & GRIFFIN kancelaria prawna

Klientami Kancelarii są cudzoziemcy, ich rodziny oraz przedsiębiorcy. Nasze podejście jest zawsze indywidualne, a każda sprawa traktowana jest kompleksowo. Zajmujemy się przygotowaniem odpowiedniej dokumentacji, starannie weryfikujemy aktualny status wniosków, kontrolujemy terminy oraz nawiązujemy kontakt z odpowiednimi urzędami. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom pełnej i skutecznej pomocy na każdym etapie procesu.