NAUCZYCIEL- ZAJĘCIA REWALIDACYJNE- TERAPIA LOGOPEDYCZNA

Skawina
Oferta opublikowana17.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Żwirki i Wigury 9, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Praca na stanowisku nauczyciela zajęć rewalidacyjnych terapia logopedyczna w Specjalnym Ośrodku SzkolnoWychowawczym dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi Zadania: prowadzenie zajęć rewalidacyjnych- praca z dziećmi u których występują zaburzenia mowy, wykonywanie diagnozy logopedycznej, podejmowanie zróżnicowanych zajęć terapeutycznych w zakresie terapii mowy dzieci, organizowanie zajęć kreatywnych, pobudzających wyobraźnię dzieci oraz stymulujących ich rozwój, współpraca z rodzicami, współpraca i planowanie pracy z całym zespołem nauczycieli, współuczestniczenie w realizacji i rozwoju wysokich standardów pracy, oraz budowanie pozytywnego wizerunku placówki. *miejsce pracy: Skawina ul. Żwirki i Wigury 9, ul. Kopernika 13

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.67

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 12

Wynagrodzenie brutto: od 4 908 do 5 915 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie proporcjonalne do wymiaru etatu Podane wynagrodzenie dotyczy pełnego etatu Wynagrodzenie wg Karty Nauczyciela: 1. dyplomowany - 5915,00 zł 2. mianowany - 5057,00 zł 3. początkujący (bez awansu zawodowego) - 4908,00 zł + dodatek za warunki pracy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Data zakończenia: 31.08.2025

Wymagania konieczne

Zawody: Nauczyciel osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagog)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: oligofrenopedagogika

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane kwalifikacje: Studia magisterskie kierunkowe lub podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki oraz przygotowanie pedagogiczne, Studia magisterskie kierunkowe lub podyplomowe z zakresu logopedii. Dodatkowo: umiejętność przygotowania holistycznych programów terapeutycznych uwzględniających nowoczesne technologie logopedyczne, umiejętność stosowania metod komunikacji wspomagającej umożliwiającej pracę z osobami bez kontaktu werbalnego o różnej etiologii, umiejętność współtworzenia i prowadzenia dokumentacji szkolnej (IPET, WOPFU itp.), zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz kreatywne i indywidualne podejście do każdego ucznia, dobra organizacja pracy, wysoka postawa etyczna i kultura osobista, doświadczenie w pracy z dzieckiem niepełnosprawnym intelektualnie, doświadczenie w pracy z dziećmi, terapia indywidualna oraz grupowa.

Pracodawca

Nazwa: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY IM.POCZTY POLSKIEJ W SKAWINIE

Adres: Żwirki i Wigury 9, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Jeśli jesteś zainteresowany, masz więcej pytań napisz do nas. CV (z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych) z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres mailowy: Aplikuj