Oferta opublikowana15.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Leśna 11, 76-231 Damnica, powiat: słupski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Do podstawowych obowiązków osoby pracującej z dziećmi w przedszkolu specjalnym należeć będzie m.in.: opowiadanie lub czytanie bajek, nauka piosenek, organizowanie zabaw oraz zajęć plastycznych i ruchowych. Poza tym nauczyciel przedszkola specjalnego: uczy maluchy podstawowych umiejętności, np. rozróżniania kolorów, kształtów, cyfr, liter, posługiwania się czasem, organizuje wycieczki, ćwiczenia gimnastyczne oraz wspomaga dzieci w wykonywaniu codziennych czynności, np.: w dbaniu o higienę, ubieraniu się, jedzeniu, a także informuje rodziców lub opiekunów o postępach dziecka. Ogólnie ujmując, są to wszystkie te czynności, które mają przygotować dziecko do samodzielności i dalszego rozwoju w szkole.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 8 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: -ukończone studia pedagogiczne o specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, -ukończone studia podyplomowe lub inne formy kształcenia nadające uprawnienia: z zakresu Oligofrenopedagogiki; Edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnościami, inne pokrewne.

Pracodawca

Nazwa: CENTRUM EDUKACYJNE TECHNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Przemysłowa 9A, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV