NAUCZYCIEL MUZYKI

Wierzbie
Oferta opublikowana17.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 99-300 Wierzbie 34, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Obowiązki nauczyciela muzyki wynikające z organizacji pracy szkoły. Praca w wymiarze 3/22 etatu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 3

Wynagrodzenie brutto: od 669,27 do 806,59 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.09.2024

Data zakończenia: 31.08.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność gry na instrumencie-mile widziana,kwalifikacje do nauczania muzyki w szkole podstawowej

Pracodawca

Nazwa: Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Wierzbiu im. Generała Władyslawa Andersa

Adres: 99-300 Wierzbie 34, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV-wysyłać na wskazany adres email lub kontakt telefoniczny. (E.Sz)