NAUCZYCIEL BIOLOGII, CHEMII, PRZYRODY

Tulce
Oferta opublikowana09.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: KALINOWA 13, 63-004 Tulce, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dziećmi, prowadzenie dokumentacji szkolnej, kontakt z rodzicami. Pozostałe obowiązki wynikają ze Statutu Szkoły oraz art. 6 Praca w godz. pomiędzy: 8.15-16

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 30

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto. Warunki finansowe uzależnione od stopnia awansu zawodowego oraz kwalifikacji - wskazane w ofercie wynagrodzenie dot. nauczyciela początkującego

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.09.2024

Data zakończenia: 31.12.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej, doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 3), umiejętność pracy z dziećmi, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe na kierunku biologia lub chemia najlepiej z kwalifikacjami do przyrody. Praca w młodym, dynamicznym zespole.

Pracodawca

Nazwa: Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Bonum Futurum w Tulcach

Adres: KALINOWA 13, 63-004 Tulce, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.