Oferta opublikowana01.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Opis oferty pracy

Warszawianka **** Centrum Konferencyjne nad Zalewem Zegrzyńskim poszukuje osób na stanowisko:

KELNER/BARMAN

Obowiązki:
• Obsługa kelnerska w restauracji bufetowej,
• Obsługa barmańska w poszczególnych punktach gastronomicznych hotelu,
• Dbanie o porządek i higienę stanowiska pracy,
• Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Gości.

Wymagania:
• Doświadczenie barmańskie,
• Dyspozycyjność do pracy w weekendy,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
• Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi.

Oferujemy:
• Pracę w Hotelu o ugruntowanej pozycji,
• Stabilność zatrudnienia,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Zawsze bezpłatne miejsce parkingowe,
• Dbamy o Twoje pasje dlatego zapewniamy elastyczny grafik.

WAŻNE
Zgodnie z przepisami RODO, rozpatrywane będą t y l k o CV z poniższą klauzulą informacyjną:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administratorem danych jest Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. z siedzibą w Jachrance 77, 05-140 Serock. Otrzymane dane nie będą nikomu udostępniane. Wiem, że w każdym momencie mogę zmienić swoje dane lub odwołać ww. zgodę.”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.