Oferta opublikowana15.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Przemysłowa 6, 62-731 Przykona, powiat: turecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: montaż poziomy i pionowy konstrukcji słupów linii energetycznych niskiego, średniego i wysokiego napięcia, montaż oraz demontaż obiektów energetycznych takich jak rozdzielnie i stacje energetyczne, montaż i demontaż przewodów energetycznych oraz wszystkie prace przygotowawcze związane z powyższym, prace wykonywane na terenie Polski - aktualnie Biłgoraj, praca w delegacji (10 dni w delegacji)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 8 000 PLN

Opis wynagrodzenia: + dieta

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zawodowe elektryczne, w przypadku braku wykształcenia elektrycznego min. 3 miesiące doświadczenia w branży elektroenergetycznej, osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Turku jako bezrobotne

Pracodawca

Nazwa: ENERGO-TRANS-MET SPÓŁKA JAWNA W.ĆWIEK I WSPÓLNICY

Adres: Przemysłowa 6, 62-731 Przykona, powiat: turecki, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -