Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Krasnystawska 54, 21-010 Łęczna, powiat: łęczyński, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: bieżący nadzór działania systemu odbioru odpadów od klientów, organizacja prac ekip odbierających odpady komunalne wraz z doborem odpowiednich środków transportu, bieżący nadzór nad pracą podległych pracowników wraz z kontrolą jej wykonania, zapewnienie sprawnego działania i wykorzystywania środków transportowych pozostających do dyspozycji Działu, kontrola i zapewnienie prawidłowego stanu technicznego pojazdów i sprzętu będącego w dyspozycji Działu, w tym przeglądy i ubezpieczenia, nadzór nad prawidłowością prowadzonych napraw pojazdów i sprzętu będącego w dyspozycji Działu, zapewnienie dostaw i rozliczenie paliwa do pojazdów, kontrola i zapewnienie właściwych warunków pracy kierowców i ładowaczy, w tym badania okresowe, kontrola i rozliczenie czasu pracy kierowców i ładowaczy, nadzór nad stosowaniem się podległych pracowników do obowiązujących regulacji dotyczących przepisów bhp i p. poż. oraz przestrzeganie przez nich przepisów o ochronie danych osobowych, bieżące sterowanie systemem odbioru odpadów w sytuacjach awaryjnych, kontrola i monitoring zapisów GPS z kartami drogowymi i zapisów kamer samochodowych, tworzenie harmonogramów wywozów, stałe monitorowanie działania punktów odbioru odpadów komunalnych na obsługiwanym terenie i utrzymanie kontaktu z podmiotami odpowiedzialnymi za ich organizację, niezwłoczne reagowanie na każde zauważone odstępstwa od przyjętych zasad i ustaleń obowiązujących przy wywozie odpadów, prowadzenie niezbędnej dokumentacji sprawozdawczej, planistycznej i finansowej, kontrola i ewidencjonowanie ilości worków do selektywnej zbiórki odpadów wraz z prognozą ich zużycia, przygotowanie raportów, zestawień, danych na potrzeby działalności Działu, prowadzenie kampanii ekologicznej z zakresu selektywnej zbiórki odpadów w obsługiwanych gminach, wykonywanie innych poleceń przełożonego.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: transport i logistyka

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie na kierunku ogólnokształcącym lub technicznym, preferowane wykształcenie wyższe związane z zarządzaniem transportem i logistyką, mile widziana znajomość terenu Gminy Łęczna i okolicznych gmin, podstawowa wiedza mechaniczna i znajomość zagadnień transportowych oraz znajomość przepisów prawnych w zakresie odpadów i transportu drogowego, bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie, bardzo dobra umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office, w szczególności Excel, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność i rzetelność, dobra organizacja czasu pracy, zdolności analityczne i organizacyjne.

Pracodawca

Nazwa: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Łęczna Sp. z o.o

Adres: Krasnystawska 54, 21-010 Łęczna, powiat: łęczyński, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne: CV, list motywacyjny wraz z Klauzulami RODO (druk RODO) - dostępny na stronie https://pgkim.leczna.pl/ogloszenia