Zastępca Kierownika Sklepu / Заступник керівника магазину

Olsztyn
Oferta opublikowana08.04.2024
Oferta wygasa03.07.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

    • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
    • Wynagrodzenie zawsze w terminie
    • Karta zakupowa z okazji świąt
    • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
    • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
    • Bonus urlopowy
    • Szkolenia e-learningowe, stanowiskowe oraz wdrożenie pod okiem Opiekuna
    • Realna szansa rozwoju i awansu - ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego

Wymagania

    • Стабільне працевлаштування на підставі трудового договору
    • Завжди вчасна оплата праці
    • Картка на покупки на свята
    • Приваблива програма страхування життя
    • Співфінансування спортивної картки Fit Profit
    • Електронне навчання та навчання на робочому місці та впровадження під керівництвом куратора
    • Реальна можливість для розвитку та просування – близько 80% нашого управлінського персоналу – співробітники з власного колективу

Oferujemy

    • Współpraca z zespołem – organizowanie pracy i motywowanie pracowników
    • Zamawianie towarów i zapewnienie ich dostępności dla klienta
    • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów
    • Realizacja wyznaczonych celów
    • Praca na sali sprzedaży oraz dbanie o standardy pracy sklepu

Dodatkowe informacje

Źródło: Stokrotka/Praca