Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji - lista kandydatów

Bochnia
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Zadania:

Pracownik zatrudniony na stanowisku ds. opracowania decyzji i korespondencji rozpatruje wnioski oraz przygotowuje decyzje w sprawach o:

- przyznanie świadczeń emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych lub innych zleconych Zakładowi,

- ustalenie kapitału początkowego,

- ponowne ustalenie prawa lub wysokości świadczeń emerytalno-rentowych

Prowadzi również postępowania wyjaśniające w sprawach tego wymagających oraz udziela odpowiedzi w sprawach nie wymagających wydania decyzji.

Wymagania

Wymagania formalne:

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia)

Wymagania dodatkowe:

  • podstawowa znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • podstawowa znajomość przepisów ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
  • podstawowa znajomość kodeksu postępowania administracyjnego
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny, ze wskazaniem adresu e-mail i nr telefonu
  • oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Dokumenty należy przesłać za pomocą formularza aplikacyjnego wybierając Aplikuj na dole oferty:

tel. kontaktowy: 14 632 77 59

Oferujemy

Dodatkowe informacje:

  • oferty złożone po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane
  • za datę złożenia aplikacji przyjmuje się datę wpływu aplikacji do systemu
  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
  • proces rekrutacji obejmować będzie:
    • selekcję dokumentów
    • sprawdzian wiedzy
    • rozmowę kwalifikacyjną

Jeśli jesteś osobą:

  • komunikatywną i lubiącą współpracę
  • zorientowaną na klienta
  • zorientowaną na cel i jakość
  • radzącą sobie w trudnych sytuacjach

to zachęcamy do składania dokumentów, oferując:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę na czas zastępstwa
  • ruchomy czas pracy
  • rozwój zawodowy
  • bogaty program szkoleń, w tym możliwość dofinansowania studiów
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych
  • atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych oraz na życie w PZU.

Warunki pracy:

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy
  • sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę
  • wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS
  • konieczność poruszania się po całym obiekcie
  • konieczność odbywania podróży służbowych
  • budynek 2-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1 piętrze
  • przy wejściu do budynku jest zamontowana platforma schodowa
  • drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami

Ogłoszenie listy kandydatów:

  1.  Klaudia Gibała, Bochnia
  2.  Marcelina Goc, Bochnia
  3.  Aneta Gut, Kobyle
  4.  Monika Krawczyk, Królówka
  5.  Joanna Mazanek-Prajer, Bochnia
  6.  Barbara Mokrzycka, Łowczówek
  7.  Magdalena Prusak, Zawada Uszewska
  8.  Katarzyna Przybyła, Proszówki
  9.  Małgorzata Sikora, Brzesko
  10.  Agnieszka Trzepaczka, Zabierzów Bocheński

Dodatkowe informacje

Źródło: Zus/Praca