Stanowisko ds. kadrowo-płacowych - wyniki naboru

Lublin
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Zapewnia obsługę kadrową i płacową pracowników jednostki organizacyjnej zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz obsługę innych osób fizycznych zatrudnionych na podstawie umów cywilno-prawnych.

Wymagania

Niezbędne:
- wykształcenie wyższe
- minimum rok pracy w obszarze kadrowo-płacowym

Mile widziane:
- wykształcenie wyższe (ekonomia, prawo, administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi)
- minimum dwa lata pracy związanej z prowadzeniem obsługi kadrowo-płacowej

Wymagania dodatkowe:

- bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy
- znajomość zasad prowadzenia dokumentacji pracowniczej
- znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
- znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych
- znajomość przepisów ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa
- znajomość ustawy o ochronie danych osobowych
- umiejętność obsługi pakietu MS Office
- umiejętność obsługi programu SAP HR, PŁATNIK
- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych
- umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
- umiejętność współpracy z innymi
- umiejętność planowania i organizowania pracy
- nastawienie na rozwój
- komunikatywność

Wymagane dokumenty:
- CV
- list motywacyjny
- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

- kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe