Specjalista ds. Zarządzania Nieruchomościami

Mysłakowice
Oferta opublikowana16.05.2024
Oferta wygasa13.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaadministracja biurowa
Rodzaj stanowiskaspecjalista (mid / regular)

Wstęp

  • Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Zarządzania Nieruchomościami, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie nieruchomościami oraz zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta. Praca w Mysłakowicach (obok Jeleniej Góry)

Obowiązki

  • • Zarządzanie portfelem nieruchomości, w tym wynajmem, utrzymaniem i nadzorem technicznym.
  • • komunikacja z najemcami, wynajmującymi i innymi podmiotami zewnętrznymi.
  • • Koordynacja działań związanych z utrzymaniem nieruchomości, w tym remontami i konserwacją,
  • • Administracja.

Wymagania

  • • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • • Mile widziane: doświadczenie w branży hotelarskiej,
  • • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy

  • • Stabilne zatrudnienie w wymiarze ½ etatu,
  • • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie,
  • • Przyjazną atmosferę pracy i profesjonalny zespół.
  • • piątkowe obiady,
  • • zajęcia z języka angielskiego,
  • • Zwrot kosztów dojazdów do pracy,
  • • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Dodatkowe informacje

  • Kontakt: 513 491 308
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1