SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH W DZIALE NAUKI

Warszawa
Oferta opublikowana28.05.2024
Oferta wygasa09.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Wstęp

  • poszukuje kandydata na stanowisko:

Ogólny zakres obowiązków:

  • współpraca z naukowcami i zachęcanie do realizacji celów naukowo-badawczych Instytutu,
  • podejmowanie działań formalno-administracyjnych w realizowanych projektach naukowo-badawczych,
  • prowadzenie działań merytorycznych związanych z realizowanymi projektami naukowo-badawczymi,
  • organizacja posiedzeń naukowych,
  • udział w przygotowaniach do posiedzeń Rady Naukowej Instytutu,
  • wsparcie w wdrażaniu zmian wynikających z wejścia w życie zmian z ustawy 2.0,
  • ścisła współpraca z Klinikami/Zakładami naukowymi Instytutu,
  • przygotowywanie pism, zestawień, raportów z realizacji projektów.

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność poruszania się po aktach prawnych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym w mowie i piśmie,
  • umiejętność pracy w zespole, wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość, sumienność,
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność,
  • kreatywność,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • wymiar czasu pracy – 1,00 etat,
  • stabilną pracę w prestiżowej instytucji,
  • pakiet socjalny.

Benefity

Karta sportowa
Dofinansowanie wypoczynku

Dodatkowe informacje:

  • Oferty należy składać drogą elektroniczną na adres agnieszka.paradowska-gorycka@spartanska.pl lub osobiście pod adresem: Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie, ul. Spartańska 1
  • zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami,
  • zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności,
  • szczegółowych informacji udziela: Pełnomocnik Dyrektora ds. Naukowych Agnieszka Paradowska-Gorycka, email: agnieszka.paradowska-gorycka@spartanska.pl
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1