Umowa o pracę16 400 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana01.06.2024
Oferta wygasa14.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Miejsce pracy :14621 Schönwalde-Glien (zachodnia obwodnica Berlina) / Drezno / Zwickau. Kierowcy od poniedziałku do piątku, weekendy wolne (ewentualnie możliwość pozostania w kabinie),tylko kierowcy z obywatelstwem Unii Europejskiej lub paragrafem 24.

Obowiązki

  • Min . 6 miesięcy doświdczenia
  • Świadectwo kwalifikacji (przewóz rzeczy - kod 95)
  • Podstawowy angielski lub niemiecki mile widziany
  • Karta kierowcy do tachografu
  • Kierowca C+E

Wymagania

  • Kategoria C+E

Oferujemy

  • mowa o pracę na czas nieokreslony
  • Praca według systemu/grafiku
  • Praca zmianowa/jazda nocą/weekendy/święta
  • Berlin 2500 Euro netto/ msc
  • Dresden+ Zwickau 2700 Euro netto/ msc
  • Przelew na konto do 20. następnego miesiąca
  • Możliwy start już w niedziele od 22:00, lub w poniedziałek rano,
  • Kierowcy od poniedziałku do piątku, weekendy wolne (ewentualnie możliwość pozostania w kabinie)