Key Account Manager

Kraków
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby na stanowisko handlowca zajmującego się sprzedażą maszyn HYUNDAI z gamy MINI.

Nasze wymagania

Kogo szukamy ?

• Osoby z jajami, kochającej ludzi,

• Gospodarza swojego terenu i idealnego organizatora,

• Posiadającego minimum średnie wykształcenie i prawo jazdy kat. B.

• Bezczelnego, ale dobrze wychowanego,

• Umiejącego pływać pod prąd i włazić oknem gdy wyrzucony jest drzwiami,

• Marzyciela spoglądającego do gwiazd i realistę jednocześnie,

• Niespokojnego ducha kochającego podróże,

• Pasjonata umiejącego delektować się sukcesem,

• Welurowej dłoni w stalowej rękawiczce,

• Ambitnej bestii.

To oferujemy

  • Pensja podstawowa + bardzo atrakcyjny system prowizyjny,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Brak korporacyjnej atmosfery, piąteczek kończy się w Amago o 13😊
  • Odpowiednie wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy,
  • Szkolenia produktowe w kraju oraz zagranicą,
  • Zgrany i wspierający zespół.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa

Dodatkowe informacje

1. Rozmowa telefoniczna.

2. Rozmowa rekrutacyjna.

3. Test u psychologa :)

Pasuje ? Skontaktuj się z nami, klikając w przycisk Aplikuj i podaj swoje motywacje

Nie pasuje ? Dzięki za zapoznanie się z naszym ogłoszeniem.

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1