Publiczne Przedszkole zatrudni POMOC NAUCZYCIELA z doświad.

Kraków / Dębniki
Oferta opublikowana01.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Opis oferty pracy

W związku z rozwojem Publiczne Przedszkole Akademia Jasia i Małgosi zatrudni POMOC NAUCZYCIELA z DOŚWIADCZENIEM.

Opis stanowiska:
- pomoc nauczycielowi w organizowaniu pełnej opieki, zajęć i zabaw dla dzieci,
- umiejętność organizacji własnego warsztatu pracy,
- dbałość o bezpieczeństwo i higienę dzieci,
- organizację i pomoc w przebiegu wspólnych wyjść i innych imprez przedszkolnych,
- dbałość o czystość w powierzonej sali, oraz powierzchniach wspólnych,
- wykonywanie zadań związanych z organizacją posiłków oraz czuwanie nad należytym spożywanie posiłków przez dzieci,

Wymagania:
- doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
- wysoka kultura osobista, kreatywność,
- punktualność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
- pasja i zaangażowanie do pracy z dziećmi w wieku 2,5-6 lat, cierpliwość, duże pokłady empatii, odpowiedzialność,
- mile widziane osoby z doświadczeniem żłobkowym, przedszkolnym
- atutem będzie doświadczenie w zawodzie, umiejętności plastyczne, techniczne, wokalne, znajomość języka angielskiego,
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
- pracę w doświadczonym, energicznym zespole, w placówce spełniającej najwyższe standardy oraz wsparcie merytoryczne,

Zapraszamy do przesyłania CV .

Czekamy na Ciebie