Oferta opublikowana07.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: GRZEGORZEWSKIEJ 3, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: psycholog w internacie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN

Opis wynagrodzenia: wysokość wynagordzenia zależne od stopnia awansu zawodowego

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania pożądne

Zawody: Nauczyciel psycholog

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: praca od 1 września 2024, godziny pracy wg ustalonego grafiku WYMAGANIA: wskazana praca w szkole średniej, poziom wykształcenia: 1) studia pierwszego i drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie prowadzone zgodnie z: a) nowym standardem kształcenia na kierunku psychologia w zakresie odpowiadającym prowadzonym zajęciom i posiada przygotowanie pedagogiczne lub b) przepisami obowiązującymi przed dniem 3 sierpnia 2019 r. na kierunku psychologia w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom i posiada przygotowanie pedagogiczne lub 2) spełnia warunki określone w art. 63 ust. 1 ustawy z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów (dz. U. z 2019 r. poz. 1026) i posiada przygotowanie pedagogiczne

Pracodawca

Nazwa: MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY

Adres: GRZEGORZEWSKIEJ 3, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV