PIELĘGNIARKA

Gdańsk
Oferta opublikowana08.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Przemyska 17, 19, 80-180 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Dbanie o bezpieczny i komfortowy pobyt naszych mieszkańców, kompleksowa opieka pielęgniarska nad mieszkańcem, rozkładanie, podawanie leków, pobieranie materiału do badań oraz wykonywanie testów diagnostycznych, współpraca z lekarzami i personelem opiekuńczo – terapeutycznym w celu zapewnienia mieszkańcowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki (m.in.: umawianie wizyt lekarskich), prowadzenie stosownej dokumentacji, udzielanie wsparcia w sytuacjach trudnych, kryzysowych, współdziałanie w rozwiązywaniu problemów życiowych mieszkańców.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 50 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych

Pracodawca

Nazwa: Centrum Opieki Serenus Dom Opieki Oddział Fundacji Laurentius

Adres: HOZJUSZA 19, 11-041 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -