LEKTOR/NAUCZYCIEL

Złotoryja
Oferta opublikowana17.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Basztowa 12, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Nauczanie języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania z każdą grupą wiekową. Prowadzenie zajęć z dziećmi. Przygotowania do egzaminów. Kursy dla dorosłych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 60 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 60,00 zł/h. (do ustalenia)

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.09.2024

Data zakończenia: 30.12.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziani studenci

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Języków Obcych, Studio Językowe GO!

Adres: Basztowa 12, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Wykształcenie wyższe, znajomość języka angielskiego poziom C2, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole.