KONSERWATOR URZĄDZEŃ ELEKTROENERGETYCZNYCH

Ryki
Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Przemysłowa 11 h, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Konserwacja szaf sterowniczych oraz urządzeń przemysłowych, czyszczenie wysokociśnieniowe, prace antykorozyjne.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 168

Wynagrodzenie brutto: od 38 do 42 PLN

Opis wynagrodzenia: 38 - 42 zł brutto/h

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe

Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania dodatkowe

Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole , Dobra organizacja pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: zaangażowanie, komunikatywność, dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji pożądana: - znajomość zasad pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych lub urządzeniami wysokociśnieniowymi - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym - eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Pracodawca

Nazwa: 3N SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Przemysłowa 11 h, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: złożenie aplikacji przez stronę: https://tomhrm.app/ats/K9hyrl/jobs/pl/1?utm_ref=3310488a958f7cd2b8f2223a7be71442&utm_source=26